
Студійний мольберт №39, LeoАrt, підлоговий, буковий
- Немає в наявності
- Код: АРТ-39
1 293 ₴
+380 (50) 970-59-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мольберт №39 – студійний мольберт, який можна використовувати в домашніх умовах, кафетеріях та кінотеатрах, навчальних закладах та майстернях, чудово підходить для виставок експозицій та рекламних матеріалів. Легкий у використанні. Зроблений з екологічно чистих і нешкідливих матеріалів. Дерево - бук, яке просочене лляною олією.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Виробник | LeoArt |
| Ширина | 660 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1490 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип мольберта | Студійний односторонній |
| Місткість полотна | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Коліщата | Ні |
| Максимальная длина холста | 1000 мм |
- Ціна: 1 293 ₴





