
Етюдник R101, LeoArt, настільний, буковий, з палітрою
- Немає в наявності
- Код: АРТ-101
1 679 ₴
+380 (50) 970-59-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Етюдник R101 дуже зручний переносний етюдник, в якому можна розмістити різне художнє приладдя. Виготовлений з натурального бука, просочений лляною олією. Матеріали, з яких зроблений даний товар, є екологічно чистими.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Виробник | LeoArt |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип мольберта | Етюдник |
| Місткість полотна | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальная длина холста | 700 мм |
- Ціна: 1 679 ₴






