
Настільний мольберт №19А, LeoArt, буковий, з фанерою
- Готово до відправки
- Код: АРТ-19А
726 ₴
+380 (50) 970-59-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мольберт №19А дозволяє проводити художню або креслярську роботу максимально зручно і ефективно.
. Дуже легко розкладається з плаского в зручне робоче положення. Виготовлений з високоякісної натуральної деревини, в даному випадку дерево – бук, яке просочене лляною олією.
Відрізняється від мольберту №19 тим, що не потребує установки планшету, а вже одразу планшет прикріплений до мольберту.
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Настільний |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість полотна | 1 |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 370 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Виробник | LeoArt |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Підставка під палітру | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Максимальная длина холста | 480 мм |
- Ціна: 726 ₴




