
Сувенірний мольберт №12, LeoArt, декоративний, настільний, буковий, без олії
- Немає в наявності
- Код: АРТ-12
34 ₴
+380 (50) 970-59-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мольберт №12 – сувенірний мольберт, який чудово підходить як декоративний елемент інтер’єру. Виготовлений з високоякісної натуральної деревини, в даному випадку дерево – бук.
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Декоративний |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість полотна | 1 |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Виробник | LeoArt |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Підставка під палітру | Ні |
| Поличка | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Максимальная длина холста | 150 мм |
- Ціна: 34 ₴






