
Мольберт - тринога №23, LeoArt, підлоговий, буковий
- Немає в наявності
- Код: АРТ-23
1 813 ₴
+380 (50) 970-59-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мольберт — тринога No23 – студійний мольберт, який складається, і стає зручним та компактним у використанні. Мольбертом - триногою можна користуватись як в приміщенні, так і на вулиці. Виготовлений з високоякісної натуральної деревини, в даному випадку дерево – бук, яке просочене лляною олією.
Особливість мольберту №23 в тому, що на ньому можна розміщувати полотно у горизонтальному положенні. Нахил поверхні регулюється гайкою.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Коліщата | Ні |
| Підставка під палітру | Ні |
| Максимальная длина холста | 1200 мм |
| Поличка | Ні |
| Основні | |
| Місткість полотна | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 100 мм |
| Виробник | LeoArt |
| Довжина | 940 мм |
| Тип мольберта | Мольберт-тринога |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 3.5 кг |
- Ціна: 1 813 ₴






