
Дитячий мольберт №15, LeoArt, буковий, настільний
- Немає в наявності
- Код: АРТ-15
423 ₴
+380 (50) 970-59-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мольберт №15 – настільний мольберт, який розрахований на роботи невеличкого формату. Дуже зручний для діток, адже є легеньким та займає мало місця. Виготовлений з високоякісної натуральної деревини, в даному випадку дерево – бук, яке просочене лляною олією.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Виробник | LeoArt |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип мольберта | Дитячий |
| Місткість полотна | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Коліщата | Ні |
| Підставка під палітру | Ні |
| Максимальная длина холста | 540 мм |
- Ціна: 423 ₴







