
Дитячий мольберт - хлопавка, LeoArt підлоговий, сосновий
- В наявності
- Код: АРТ-Х3
1 007 ₴
+380 (50) 970-59-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мольберт - хлопавка міні - це чудовий вибір для Вашої дитини. Виконаний з дерева сосна + фанера. Робоча частина 48х48 см, на яку художник може прикріпити папір, поставити планшет або полотно. Нахил робочої частини мольберта регулюється другою панеллю мольберта.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Виробник | LeoArt |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип мольберта | Дитячий |
| Місткість полотна | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Коліщата | Ні |
| Підставка під палітру | Ні |
| Максимальная длина холста | 470 мм |
- Ціна: 1 007 ₴





