
Сувенірний мольберт №11, LeoArt, декоративний, настільний, буковий, без олії
- Немає в наявності
- Код: АРТ-11
31 ₴
+380 (50) 970-59-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мольберт No11 – сувенірний мольберт, який чудово підходить як декоративний елемент інтер’єру. Виготовлений з високоякісної натуральної деревини, в даному випадку дерево – бук.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.2 кг |
| Виробник | LeoArt |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип мольберта | Декоративний |
| Місткість полотна | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Коліщата | Ні |
| Поличка | Ні |
| Підставка під палітру | Ні |
| Максимальная длина холста | 9 мм |
- Ціна: 31 ₴




